DVD Lucinka Pusinka 1

 
Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Na tomto DVD trénujeme hlásky P,T,K,M,H a N. Tieto hlásky by malo byť dieťatko schopné vysloviť čisto už okolo 3. roka.
Lucinka Pusinka vám v tomto DVD porozpráva o pirátoch, o tancovaní či koláčoch, ukáže vám ako sa smeje ona aj jej kamaráti Tibi a Pali Palička, prečíta príbeh o myške Monike a macovi Lacovi a tiež o tom, na akom koncerte bola Panda Nela. Detičky sa naučia veselé piesne a získajú bohatú slovnú zásobu

Lucinka-DVD1-stopmotion-loop

Dostupnosť Skladom
€15    
Kód tovaru 1
Kategória DVD Lucinka Pusinka
 

Učí sa vaše dieťatko rozprávať? Chcete ho v jeho snahe podporiť a zároveň sa ubezpečiť, že sa naučí vyslovovať správne všetky hlásky?

Alebo chodíte k logopédovi a chcete doma s dieťatkom trénovať, ale neviete ako?

V oboch prípadoch sú nahrávky Lucinka Pusinka pre vás tou najlepšou voľbou.


Doporučujeme, aby ste sledovali naše nahrávky spolu s vašim dieťatkom, pozorne počúvali ako dosiahnuť správne položenie jazýčka a sledovať, či dieťatko pri fixovaní slov naozaj vyslovuje správne.
Ak potrebujete trénovať len jednu hlásku, pustite si úvod s rozcvičkou jazyka a potom len danú hlásku niekoľkokrát. Trénovanie každej hlásky trvá cca 5 minút, spolu s rozcvičkou stačí, ak sa budete venovať cvičeniu cca 20 minút. Vieme, že deti zvyčajne ani dlhšie nevydržia

Každá naša nahrávka začína úplne rovnako – rozcvičkou jazyka. Tak, ako je rozcvička tela dôležitá pre ľahký pohyb, je rozcvička jazyka dôležitá pre jeho ohybnosť a ľahšie trénovanie. Lucinka Pusinka vám ukáže ako na to. Je to zábava.

Na tomto DVD trénujeme hlásky P,T,K,M,H a N. Tieto hlásky by malo byť dieťatko schopné vysloviť čisto už okolo 3. roka.
Lucinka Pusinka vám v tomto DVD porozpráva o pirátoch, o tancovaní či koláčoch, ukáže vám ako sa smeje ona aj jej kamaráti Tibi a Pali Palička, prečíta príbeh o myške Monike a macovi Lacovi a tiež o tom, na akom koncerte bola Panda Nela. Detičky sa naučia veselé piesne a získajú bohatú slovnú zásobu.

Pridať hodnotenie
5
9x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
AM Avatar autora | 6.12.2022
Dobrý deň, veľmi som spokojná aj so synom, každý deň sa teší na Lucinku, kedy sa s ňou môže porozprávať.
5
JM Avatar autora | 26.12.2021
Veľmi sme spokojní, synček začína pekne opakovať tak dúfame, že mu to pomôže rozmotat jazycek ☺️ určite si od vás ešte objednané aj ostatné dvd
5
ZM Avatar autora | 7.6.2021
Skvelé CD. Malého zaujalo. Tak dúfam, že sa nám s jeho pomocou rozviaže jazýček. :) Už sa snaží napodobňovať , čo je veľký pokrok.
5
SJ Avatar autora | 25.2.2021
Sme spokojní zatiaľ každý deň si dcérka zapína DVD a sama si opakuje
5
KD Avatar autora | 15.1.2021
Dobrý deň. S CD sme veľmi spokojní, ďeťom sa to páči. Určite objednáme aj druhé cd. Ďakujeme.
5
EP Avatar autora | 19.6.2020
ked je vnučka spokojná a páči sa jej to , tak som aj spokojná
5
RB Avatar autora | 12.6.2020
Veľká spokojnosť ❤️ určite ešte objednáme aj ďalšie ????
5
VH Avatar autora | 6.6.2019
Dobrý deň, vaše DVD som kupovala ako pomôcku pre 2,5r syna, pretože sa nechcel nejak rozrozprávať a hovoril samé hatlaniny a len sem tam slovo, čo som mu rozumela. Keďže sa so mnou učiť nechcel, len sa mojkat a hrať, tak som dúfala, že pomôže. DVD sa mu tak zapáčilo, že sám si ho pýta pustiť a rozpráva spolu s lucinkou, dokonca sa mu konečne začal rozväzovať jazyk. K narodeninám mu dokúpim ďalšie DVD, sme veľmi spokojní a určite odporúčam každému, kto má doma "lenivcov na rozprávanie" aj všetkým ostatným. Ďakujem veľmi pekne
5
ZK Avatar autora | 29.1.2019
Dvd je velmi pekne spracovane, dieta vtiahne Lucinka pusinka do deja a v nasom pripade sa snazi po Lucinke pusinke vsetko opakovat :) Po zvladnuti 1. dvd, urcite dokupime dalsie. Velmi pekny a napomocny projekt.