Sada DVD Lucinka Pusinka 1, 3

 
Akcia Zväčšiť
 
  • 1 z 2

Súbor dvoch DVD vo zvýhodnenej cene!

DVD 1. Hlásky P,T,K,M,H a N. 
DVD 3. Hlásky L,S,C,Š a najťažšia hláska R.

Dostupnosť Skladom
Bežná cena €30
Ušetríte €2 (–7 %)
€28    
Kód tovaru 9
Kategória DVD Lucinka Pusinka
 

Učí sa vaše dieťatko rozprávať? Chcete ho v jeho snahe podporiť a zároveň sa ubezpečiť, že sa naučí vyslovovať správne všetky hlásky?

Alebo chodíte k logopédovi a chcete doma s dieťatkom trénovať, ale neviete ako?

V oboch prípadoch sú nahrávky Lucinka Pusinka pre vás tou najlepšou voľbou.


Doporučujeme, aby ste sledovali naše nahrávky spolu s vašim dieťatkom, pozorne počúvali ako dosiahnuť správne položenie jazýčka a sledovať, či dieťatko pri fixovaní slov naozaj vyslovuje správne.
Ak potrebujete trénovať len jednu hlásku, pustite si úvod s rozcvičkou jazyka a potom len danú hlásku niekoľkokrát. Trénovanie každej hlásky trvá cca 5 minút, spolu s rozcvičkou stačí, ak sa budete venovať cvičeniu cca 20 minút. Vieme, že deti zvyčajne ani dlhšie nevydržia

Každá naša nahrávka začína úplne rovnako – rozcvičkou jazyka. Tak, ako je rozcvička tela dôležitá pre ľahký pohyb, je rozcvička jazyka dôležitá pre jeho ohybnosť a ľahšie trénovanie. Lucinka Pusinka vám ukáže ako na to. Je to zábava.

Hlásky P,T,K,M,H a N. Tieto hlásky by malo byť dieťatko schopné vysloviť čisto už okolo 3.roka. 

Lucinka Pusinka vám v tomto DVD porozpráva o pirátoch, o tancovaní či koláčoch, ukáže vám ako sa smeje ona aj jej kamaráti Tibi a Pali Palička, prečíta príbeh o myške Monike a macovi Lacovi a tiež o tom, na akom koncerte bola Panda Nela. Detičky sa naučia veselé piesne a získajú bohatú slovnú zásobu.

Hlásky L,S,C,Š a najťažšia hláska R. Sykavky a hlásky L a R by deti mali vedieť čisto povedať okolo 7 roka.

Hlásky S,C a Š sme vybrali z rady sykaviek. Hláska L je hneď po hláske R najťažšou hláskou. Lucinka Pusinka porozpráva deťom o svojej kamarátke Linde, o sovičke ktorá pomohla nájsť domov pre psíka, ktorý sa zatúlal v lese, ukáže im svoje nové šaty a vysvetlí deťom prečo bociany odlietajú do teplých krajín. A na záver sa deti naučia krásnu pesničku plnú slovíčok s písmenkom R.

Čo o nás napísali zákazníčky?

bh

Pridať hodnotenie
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
VV Avatar autora | 24.4.2020
Super
5
YM Avatar autora | 4.10.2019
Deti to videli zatiaľ raz a páčilo sa, opakovali...
5
EK Avatar autora | 24.1.2019
Z DVD som velmi spokjná, detom sa to páči a radi opakuju slovíčka . Ďakujem